Hastanemiz

Hastanemiz Hakkında


 

HASTANEMİZ HAKKINDA

             -Kurumumuzda 1 Dahiliye Uzmanı(Başhekim), 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 2 Aile Hekimi, 1 İdari ve Mali Hizmetler Müdürü, 8 Pratisyen Tabip, 2 Diş Hekimi, 8 Ebe, 25 Hemşire, 5 Röntgen Teknikeri, 6 Tıbbi Sekreter, 5 Laboratuvar Teknisyeni, 1 Vhki, 3 Sağlık Memuru, 1 Sürekli işçi, 1 Teknisyen, 4 Hizmetli, 8 Temizlik İşçisi, 1 Veri Giriş Elemanı, 1 Teknik Personel, 4 Güvenlik personeli, 2 Diyaliz Teknikeri, 1 Eczane Teknikeri, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri, 1 Acil Tıp Teknikeri, 2 Yemekhane personeli ve 1 Diş Protez personeli görev yapmaktadır.

             -İlçe Hastanemizde 1 adet hizmet alımı yoluyla hizmet veren röntgen cihazı ve Biyokimya,Kan sayım, Kan Gazı ,İdrar Tetkiki,Troponin,Sedimantasyon cihazları bulunan laboratuvar birimlerimiz bulunmaktadır.
Hastanemiz 20 yatak kapasitesi olup, serviste hasta yatışı yapılmaktadır. Müşahede altına alınması gereken hastalar için müşahede ve gözlem odası mevcut olup hastaların gerekli tedavileri burada yapılmaktadır. Hastanemizde 2013 yılı sonlarında diyaliz ünitesi kurulmuş olup aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz diş polikliniğinde 2014 yılı başlarında diş protez hizmetleri de verilmeye başlanmıştır.

            

07 Nisan 2022